מגבר כח ADVANCE PARIS X-A160EVO
Manufacturer: advance paris
Vendor: audioclub
Free shipping
Delivery date איסוף עצמי מהחנות, הירקון 76 תל אביב (לאחר קבלת אישור טלפוני)
מקבלים תשלום ב:
אשראי עד 12 תשלומים ללא ריבית.
יעוץ והכוונה מקצועית שירות והדרכה גם לאחר הקניה.
ליעוץ והזמנה טלפונית 03-5166919
משלוחים וזמני אספקה:
ניתן לאיסוף ממחסן ראשי ,הירקון 76 תל אביב- עד 3 ימי עסקים.
משלוח אקספרס עד הבית  לכל הארץ.
מוצרים מיבואן רשמי עם אחריות מלאה ומענה טלפוני, משלוחים מהירים לכל רחבי הארץ .
- The X-A160EVO provides a power of 160 W per channel in class AB, a switch on the rear panel allows to deliver the first watts in Class A. Beyond this limit, the amplifier commutes automatically in Class AB.
X-A160EVO
X-A160EVO
Specifications:
Power output 8 Ω : 2 X 160 W RMS
Power output 4 Ω : 2 X 240 W RMS
Frequency response : 10 Hz - 80 kHz
Distortion < 0,07%
Signal/Noise ratio : > 120 dB
Channel separation > 80 dB
Input impedance : 20KΩ  (Asymétrique)
Input impedance : 38KΩ (Symétrique)
AC Input : 115V/230V (Commutation automatique)
Standby power consumption : < 0,5W
Power consommation max : 500W
Power transformer : 700W