עברית
חיפוש
תמונה עבור הקטגוריה רמקולים שקועים

רמקולים שקועים

אצלנו בחנות ישנו חדר תצוגה מיוחד של רמקולים שקועים.מבחר הרמקולים השקועים הגדול ביותר בארץ מכל החברות המובילות-פרואק,פולק אודיו,פוקאל,סונוס פבר,קלייפש,פרדיים,אילק,דאלי,טנוי,ועד מבחר ענק של חברות 
אתם מוזמנים לבוא ולהתרשם

3 Items in טבלה 4 Items in טבלה רשימה

רמקולים שקועים אילק דגם ELAC IC-D61-W

רמקולים שקועים אילק דגם ELAC IC-D61-W שגת ביצועים באיכות גבוהה מרמקול תקרתי היא אתגר מרגש עבור אנדרו ג 'ונס וצוות ההנדסה של החברה העולמית ELAC. אם ניקח את הלקחים מתוך סדרת הבכורה המקורית, ה- IC-D61-W הדו-כיווני שומר על פרופיל בלתי נראה עם סאונד מושלם. עם מתמרים מותאמים אישית, רכיבים וארונות קומפקטיים, הוא מתעלה על המגבלות של עיצובים רגילים בתקרה ומספק חוויה מוסיקלית ראויה להופעת בכורה.
1,500.00 ₪

רמקולים שקועים אילק דגם ELAC IW-D61-W

רמקולים שקועים אילק דגם ELAC IW-D61-W
1,790.00 ₪ 2,990.00 ₪

רמקולים שקועים DI 6.5R Definitive Technology

רמקולים שקועים DI 6.5R Definitive Technology רמקולים דיפיניטיב טכנולגי אחריות 3 שנים סיריוס אלקטרוניקה
0.00 ₪

רמקולים שקועים DI 4.5R Definitive Technology

רמקולים שקועים DI 4.5R Definitive Technology רמקולים שקועים דיפיניטיב טכנולגי אחריות 3 שנים סיריוס אלקטרוניקה !!!
התקשר לקבלת מחיר

רמקולים שקועים DI 3.5R Definitive Technology

רמקולים שקועים DI 3.5R Definitive Technology רמקולים שקועים קטנים במיוחד במחיר מבצע אחריות סיריוס אלקטרוניקה ל3 שנים !!!
התקשר לקבלת מחיר

סט רמקולים שקועים 5 יחידות אדונט עגול במחיר מבצע

סט רמקולים שקועים 5 יחידות אדונט עגול במחיר מבצע לסוף שנה כמות 10 סטים בלבד!!! אחריות אס גי אלקטרוניקה ל5 שנים תתחדשו .
1,690.00 ₪ 3,490.00 ₪

מערכת רמקולים שקועים פולק אודיו 5.1 +רסיבר פיוניר 534 במבצע

מערכת רמקולים שקועים 5.1 +רסיבר פיוניר 534 במבצע סט רמקולים שקועים 5 יחידות פולק אודיו RT265 רסיבר פיוניר 534 בלוטוס סאב וופר פולק אודיו 110 10 אינץ
9,750.00 ₪ 14,990.00 ₪

רמקול שקוע עגול KLIPSCH CS-16C II

רמקול שקוע עגול KLIPSCH CS-16C II
640.00 ₪

רמקול שקוע עגול KLIPSCH CS-16-CSM

רמקול שקוע עגול KLIPSCH CS-16-CSM מחיר ליחידה !!! לצד אותם עקרונות עיצוב כמו בסדרות הפרימיום של Klipsch ועם הצליל המקורי של Klipsch נוצרה הסדרה החדשה של Klipsch Custom במחיר אטרקטיבי לכל כיס. רמקול הקיר CS-16CSM בעל שילוב אלמנטים של וופר מפולימר 6.5 אינץ’ לצד זוג טוויטרים מפולימר 1 אינץ’. בעזרת פטנט ™SkyHook בשילוב טכנולוגיית Swarm, תהליך ההתקנה פשוט וללא כלי עבודה אשר מקצר את זמן ההתקנה ב-75% מהזמן. אז למה אתם מחכים?
890.00 ₪

רמקול שקוע מלבני SPEAKERCRAFT PROFILE AIM LCR3 THREE

רמקול שקוע מלבני SPEAKERCRAFT PROFILE AIM LCR3 THREE
התקשר לקבלת מחיר

רמקול שקוע מלבני SPEAKERCRAFT PROFILE AIM CINEMA THREE

רמקול שקוע מלבני SPEAKERCRAFT PROFILE AIM CINEMA THREE האגדה ממשיכה עם מערכת עטורת הפרסים הזמינה בעיצוב פרופיל מושלם ללא מסגרת ומספקת את ביצועי האודיו הידועים ברמתם הגבוהה של סדרת AIM. סדרת AIM Series שקועים בתקרה היא הסדרה הראשונה להציג מודול וופר/טוויטר ניתנים לכיוונון המאפשרים לכוון את הצליל בדיוק לאן שאתם רוצים. נגמרו הימים שהמוסיקה שלכם מוכתבת לפי העיצוב של החדר. רק להרכיב את הרמקולים איפה שנוח לכם ולכוון את הצליל לאן שאתם רק רוצים. כיסויי גריל זמינים בדגמי AIM5,AIM7 ו-AIM8.
0.00 ₪

רמקול שקוע מלבני SPEAKERCRAFT PROFILE AIM CINEMA FIVE

רמקול שקוע מלבני SPEAKERCRAFT PROFILE AIM CINEMA FIVE
התקשר לקבלת מחיר

רמקול שקוע מלבני SPEAKERCRAFT PROFILE AIM CINEMA ONE

רמקול שקוע מלבני SPEAKERCRAFT PROFILE AIM CINEMA ONE האגדה ממשיכה עם מערכת עטורת הפרסים הזמינה בעיצוב פרופיל מושלם ללא מסגרת אשר מספקת את ביצועי האודיו הידועים ברמתם הגבוהה של סדרת AIM. סדרות רמקולים שקועים בתקרה AIM הן הסדרות הראשונות להציג את מודול וופר/טוויטר ניתנים לכיוונון המאפשרים לכוון את הצליל בדיוק לאן שאתם רוצים. נגמרו הימים שהמוסיקה שלכם מוכתבת לפי העיצוב של החדר. רק להרכיב את הרמקולים איפה שנוח לכם ולכוון את הצליל לאן שאתם רק רוצים. כיסויי גריל זמינים בדגמי AIM5,AIM7 ו-AIM8.
התקשר לקבלת מחיר

רמקול שקוע קלייפש מלבני KLIPSCH DS-250W-LCR

רמקול שקוע קלייפש מלבני KLIPSCH DS-250W-LCR וג וופרים 5.25 אינץ’ מפוליפרופילן וטוויטר כיפה ממשי 1 אינץ’ בצורת שופר עגול של Tractrix® הם השילוב המנצח שהופך את רמקול הקיר PRO-250W LCR לרמקול המצויין שהוא ומספק ביצועים אקסוטיים, דינמיים ומרשימים. בעזרת פטנט SkyHook™, תהליך ההתקנה הוא פשוט ונטול כלי עבודה אשר מקצר את זמן ההתקנה ב-75% מהזמן. אז למה אתם מחכים?
1,390.00 ₪

זוג רמקולים שקועים קלייפש מלבני KLIPSCH CS-16-W

רמקולים שקועים קלייפש מלבני KLIPSCH CS-16-W מחיר לזוג!!! אותם עקרונות עיצוב כמו בסדרות הפרימיום של Klipsch ועם הצליל המקורי של Klipsch, הסדרה החדשה של Klipsch Custom במחיר לכל כיס. רמקול הקיר CS-16W בעל שילוב אלמנטים של וופר מפולימר 6.5 אינץ’ לצד טוויטר 1 אינץ’ מפולימר. בעזרת פטנט ™SkyHook בשילוב טכנולוגיית Swarm, תהליך ההתקנה פשוט וללא כלי עבודה אשר מקצר את זמן ההתקנה ב-75% מהזמן. אז למה אתם מחכים?
1,390.00 ₪ 1,698.00 ₪

רמקול שקוע מלבני קלייפש KLIPSCH PRO-18RW

רמקול שקוע מלבני קלייפש KLIPSCH PRO-18RW רמקול הקיר PRO-18RW הוא בעל שילוב ייחודי של וופר 8 אינץ’ IMG וטוויטר כיפה עגולה 1 אינץ’ מסתובב על ציר מאלומיניום בצורת שופר ®Tractrix המייצר אקוסטיקה שלא תאמן עם הצליל הייחודי של Klipsch. תוספת ההתקנה הבטוחה בשיטת ™SecureFit הופכת את סדרת הרמקולים שלProfessional Reference לבחירה האידאלית של מערכת אודיו ביתית בהתקנה מותאמת אישית.
3,800.00 ₪ 4,390.00 ₪