עברית
חיפוש

רמקול שקוע Focal 300 ICW6

יצרן: FOCAL
ספק: audioclub
התקשר לקבלת מחיר

יתרונות ותמונות נוספים של המוצר300ICW6

ה-300ICW6 הוא רמקול קיר/תקרה שקוע שמשתלב בטבעיות בעיצוב הפנים של כל חדר. הוא מתוכנן ומעוצב במיוחד כדי להפיק צלילים מרהיבים ואותנטיים של מוזיקה בפריסת סטריאו וסאונד של סרטים בפריסת קולנוע ביתי. ה-Midrange המדויק והטבעי שלו מבטיח ביטוי מודגש וברור לקולות של זמרים ולדיאלוגים בסרטים.

רמקול הקיר/תקרה השקוע 300ICW6 הוא הדגם המאוזן ביותר מבין הרמקולים של סדרת ה-300.

זהו רמקול שמדגים בהצלחה רבה את כל התכונות המעולות של הרמקולים מתוצרת Focal במגוון רב של שימושים ופריסות. הרמקול הקואקסיאלי מסוג ‎2-way כולל שני רכיבים: וופר בגודל 6.5 אינץ’ עם קונוס מסוג Flax וטוויטר עם כיפה הפוכה העשוי סגסוגת אלומיניום/מגנזיום.

טכנולוגיית ה-Flax הבלעדית של Focal מבוססת על אריג ידידותי לסביבה המבוסס על Flax‏ ואיכותו אינה נופלת מזו של קונוס ה-W המפורסם שמורכב ברמקולים מהסדרות Utopia, ‏Sopra ו-Electra.

הקשיחות והמשקל הקל של קונוסים אלו מעניקים לרמקול סאונד ניטרלי ומדויק מאד. שני מערכי הכוונון של הטוויטר מאפשרים לו התאמה מושלמת למרחב האקוסטי הייחודי של כל חדר.

יתרון משמעותי של הרמקולים החדשים: אפשר להתקין אותם בקלות ובמהירות באמצעות מערכת EQI הרשומה כפטנט. אין צורך בכלי עבודה! המוצרים החדשים עומדים גם בקריטריונים הפרקטיים הבסיסיים ביותר: ללא מסגרת, גריל מגנטי, רגליות למניעת רעידות…

האביזרים שנדרשים להרכבה נמכרים בנפרד (ערכת טרום התקנה וכיסוי אחורי עמיד לאש).  

סוג

2-Way

דרייברים

רמקול  “6 FLAX מיד-בס

טוויטר “1  Al/Mg

טווח תדרים

65Hz – 28kHz

Response at – 6dB 

45Hz

רגישות  (2.83V / 1m)

89dB

עכבה נומינלית

עכבה מינימלית

4.8Ω

עומק הרכבה (מ”מ)

100

הגברה מומלצת

25 – 130W

מידות (מ”מ)

244×105

משקל

2.4 ק”ג

תגיות מוצר