שליטה ובית חכם

נוחות אופטימאלית

כיום, בעידן בו הצרכנים מחפשים את הנוחות האופטימאלית, אודיו קלאב מעניקה פתרון וטיפול ייחודי בתחום זה. מגוון המוצרים של החברה, נבחר בקפידה על מנת לייצר סינרגיה ומערכת אינטגרלית אחת אשר תעניק חוויה שאין כמוה. אלפי משפחות בישראל נהנות יום יום ממגוון המוצרים שלנו. הם פותחים את היום עם המוזיקה האהובה עליהם ברחבי הבית, שולטים בחשמל בביתם בכל מקום ומכל מקום, רואים סרטים בחדרי הקולנוע שלהם ונהנים מחוויית תמונה וצליל שאין כמוה.

"בית חכם"

מילים גדולות, אך מהן אומרות? ה"בית החכם" הינו למעשה האפשרות שלכם לשלוט במוצרי החשמל בביתכם על ידי מערכת שליטה מרכזית. כלומר, מכל מקום בבית (והן מחוצה לו) תוכלו לכבות, להדליק את המערכות השונות בבית.
במקביל תוכלו לייצר תרחישים מורכבים אשר מפעילים מספר מערכות בו זמנית. התוצאה, בלחיצת כפתור אחת ניתן לעמעמם את האורות, לסגור את הווילונות, להפעיל את מערכת הקולנוע שלכם ועוד ועוד תרחישים. המתכנתים שלנו ייצרו לכם חווית מגורים חדשה על ידי מערכות נוחות ופשוטות להפעלה.


ליווי אישי ומקצועי

אודיו קלאב, מלווה את הלקוחות שלה לפני, בעת ולאחר המכירה. דרך הכשרות ואימון לייצר את המוצר הנכון עבורכם, אל מגוון המוצרים העדכני והאיכותי ביותר ועד מעבדת השירות המתקדמת שלנו, אנו עושים הכל על מנת שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים. עשרות שנות הניסיון שלנו, יחד עם החתירה לחדשנות מתמדת ותמהיל מוצרים מושלם, הופכות אותנו לשותף המתאים ביותר עבור הבית שלכם.

חולמים על בית חכם ?

על צליל איכותי בכל מקום בבית? על שליטה מלאה בבית שלכם?
כל חלום שחלמתם או כזה שאפילו לא האמנתם שאפשרי…אנו נהפוך למציאות.

בכל שאלה, או צורך בייעוץ? פנו למחלקת ההתקנות בהתאמה שלנו :

סניף הירקון 76 תל אביב, מול שגרירות ארה"ב, חניה חינם במקום

חנות: 03-5166919
ליאור: 8311995 - 052
מרקו: 8311996 - 052